İnanılmaz Açıklama...

Suudi Arabistan'a şok tehdit....

29 Eylül 2016 Perşembe 03:05
İnanılmaz  Açıklama...
Arabistan'ı yer yüzünden sileriz!''

Tümgeneral Firuzabadi Kutsal toprakların bulunduğu Arabistan’ı yeryüzünden silmekle tehdit ederek, tepki çeken açıklamalarda bulundu.İran Arabistan’a karşı saldırgan tavrına devam ediyor İran Arabistan’ı coğrafyadan silmekle tehdit etti.

Birkaç ay önce görev süresi dolan İran’ın eski Genelkurmay başkanı ve İran dini liderinin şimdiki özel danışmanı Tümgeneral Hasan Firuzabadi “Eğer Arabistan bir hata yaparsa öyle bir ceza uygularız ki Arabistan’dan ve vahabiyet’ten yeryüzünde bir eser kalmaz” dedi.

İran’ın Asimetrik savaş yürüttüğünü ve bölge ülkelerin iç işlerine karıştığını kabul eden İranlı tümgeneral “Bölgede asıl söz sahibi İran’dir” dedi

Arabistan’ın “Amerikan ve İsrail savaş uçaklarıyla”, “kiraladığı Pakistanlı, BAE’li ve Sudanlı pilotlarla “İran’ı tehdit edemeyecek güçte” olduğunu söyleyen İran dini liderinin özel danışmanı “İran- ABD”anlaşmasına değinmeden “ABD en büyük düşmanımızdır” sloganının yeniledi!

Arabistan’ın 2 senedir Yemen “halkına ve çocuklarına kıyım yaptığını” öne süren İranlı yetkili İran’ın Suriye dramındaki rolüne ise hiç değinmedi!

Kaynak: Yeni Akit 
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv