AK Parti’den İstanbul'un Fethine Özel Ayasofya'da Ezan Okunan Klip

AK Parti Ayasofya’da Ezanların okunduğu, Mehter marşlarının çalındığı özel bir klip hazırlattı. İşte AK Parti’nin Ayasofyalı ve İstanbul’un Fethine özel klibi.

29 Mayıs 2015 Cuma 23:27
AK Parti’den İstanbul'un Fethine Özel Ayasofya'da Ezan Okunan Klip
AK Parti'den Ayasofyalı özel klip. AK Parti Ayasofya'da ezanların okunduğu, Mehter marşlarının çalındığı özel bir klip hazırladı. AK Parti'nin resmi Twitter hesabından paylaşılan ve İstanbul'un Fethinin 562. Yıl dönümü nedeni ile hazırladığı bu özel klip oldukça beğenildi. AK Parti'nin Ayasofya temalı ve İstanbul'un Fethine özel hazırladığı bu klibi haberimizin detaylarından izleyebilirsiniz. İşte AK Parti'nin Ayasofyalı İstanbul'un Fethine özle klibi.
Ak Parti'nin, İstanbul'un fethinin 562. yılı için hazırladığı film yayınlandı. Gerçek helikopterle ve özel kamera sistemiyle çekilmiş İstanbul manzaralarıyla hazırlanan filmde, görüntüler İstanbul Fethi'nin güzergahı ile izleyiciye aktarılıyor. Anadolu Hisar'ından başlayan ve sırasıyla İstanbul'dan görüntüler gördüğümüz film, Ayasofya Camii ve çevresiyle devam ederken izleyiciyi şaşırtıcı bir sürpriz bekliyor. Müziğin ve dış sesin aniden kesilmesiyle, Ayasofya şerefelerine çıkmış müezzinler ezan okumaya başlıyorlar. #562YılÖnce hashtagiyle sosyal medyada yayınlanan film, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu'nun kendi sesinden mesajıyla son buluyor.
İŞTE AK PARTİ'NİN HAZIRLADIĞI AYASOFYALI ÖZEL KLİP
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv