“Biz Birlikte Türkiye’yiz”

Ak Parti'nin ''Selam Olsun Bahara, Yeniden Dirilişe, Yeniden Yükselişe'' reklam filmi tıklanma rekoru kırıyor. Ak Parti’nin reklam filmi çok konuşulacak! Türkiye’de ilk defa Nevruz, bir reklam filmiyle kutlanıyor. Türkiye’nin her bölgesinden ve farklı coğrafyalardan muhteşem insan ve doğa manzaraları sunan reklam filmi yine çok konuşulacak.

21 Mart 2015 Cumartesi 10:20
“Biz Birlikte Türkiye’yiz”
AK Parti’nin 7 Haziran genel seçimleri öncesi yayınladığı, Türkiye’nin bütün değerlerini, renklerini, sevinçlerini, heyecanını aynı ekranda buluşturan  reklam filmi, güçlü bir şekilde birlik ve beraberlik vurgusu yapıyor.

Türkiye’nin her bölgesinden ve farklı coğrafyalardan muhteşem insan ve doğa manzaraları sunan reklam filmi, kalabalık oyuncu kadrosu, görüntüleri, müziği ve ilettiği mesaj ile izleyenleri baharın sevinci ve coşkusuyla buluşturuyor.

Baharın ve yenilenmenin başlangıcı olarak kabul edilen Nevruz şenliği, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu tarafından 2009 yılında “Dünya Nevruz Bayramı” olarak ilan edildi. Birleşmiş Milletler Manevi Kültür Mirası Koruma Kurulu ayrıca Nevruz’u, Dünya Manevi Kültür Mirası Listesi ‘ne dâhil etti.
“Biz Birlikte Türkiye’yiz”
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv