Erdoğan Bütün Dünyaya Bir Kez Daha Ders Verdi

BM Genel Kurulu'nda ikinci 'One Minute'....

22 Eylül 2016 Perşembe 21:12
Erdoğan Bütün Dünyaya Bir  Kez Daha Ders Verdi
Erdoğan'dan İkinci ONE MİNUTE, BM ye

Erdoğan'dan İkinci ONE MİNUTE, BM yeMümin Sağlam
mumin61saglam@gmail.com
Cumhurbaşkanımız Sn. Erdoğan, ipleri zorluyor, duvarlar bakalım daha ne kadar dayanacak? Ne zaman taşlaşmış vicdanlar çatlayacak? Bu, o vicdansız vicdanların malzemesine bağlıdır!
Dünya liderliği öyle tankla, topla silahla veya parayla olmuyor. Dünya dilerliği, insanlığın kabini kuşatmayla oluyor…

Unutmayalım ki; “zalimler her zaman azınlıkta ve mazlumlarsa her zaman çoğunluktadır. Siz eğer lider olmak istiyorsanız çoğunluktan yana, mazlumlardan yana olmalısınız.” (m.s.)

Bu durumda hem dünyada ve hem de ahrette gerçek bir lider olursunuz. Sizin gücünüzün üzerinde tek güç Hakk ın gücüdür. Siz zaten gücünüzü oradan alıyorsunuzdur ve bunun bilincindesinizdir.Bedeniniz bu dünyadan göçüp gitse bile siz her zaman var olursunuz. Önemli olan misyonun varlığıdır. Adaletin hâkimi. Misyonunuz, siz varken bir ama öldüğünüzde ise bin olacaktır… Zaten, hak için, Hakk’a inanan biri için önemli olan bedeninin varlığı değil, misyonunun varlığı değil midir? Yani zalimlerin mağlubiyeti, mazlumların galibiyeti ve hakkın adaleti değil midir?…!

Gerçek dünya liderinin kim olduğu görüldü.

Bir insanı zorla esir alabilirsiniz ama kalbini asla… Savaşın en zoru kalpleri esir alabilmektir. Aslında en kolayı kalpleri esir alabilmektir. Siz yeter ki adil olun ve haktan yana olun… İşte o zaman kalpler sizin esiriniz olurlar… Sn. Erdoğan bunun için tek bir silah ve tek bir kurşun bile sıkmadı… Sadece HAK VE ADALET dedi…!

Vicdanın, sevginin ve adaletin gücünden daha büyük bir güç asla yoktur. Silahınız ne kadar güçlü olursa olsun. Onu satın alabilmek veya üretebilmek için paraya ihtiyacınız vardır. Ama vicdanı parayla asla satın alamazsınız, onu ancak hediye olarak, hibe olarak alabilirsiniz…!

Sn. Erdoğan, BM in de üstünde biri güce sahip olduğunu, onların silahlarından bile daha güçlü olduğunu gözlerinin içine baka baka haykırdı. Çünkü onun arkasında mazlumlar yani çoğunluk vardı… Onun arkasında Hakk vardı. Çoğunluğun gücü, Hakk ın gücü vardı…

Ermenistan utancından girecek delik aradı, rezil rüsvai oldu… Daha ne olsun…
Artık bu ülkenin vatandaşı olup ta Sn. Erdoğan ın aleyhinde olmak, tek bir kelime ile ifade edile bilir: İhanet. Sadece kendi ülkesini ve milletini değil, tüm insanlık âlemini ve mazlumları savunan birine karşı olmak olsa olsa, bu zulümleri yapanlardan ayana olmaktır… 
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv