İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Edilecek mi?

İstanbul'da 19 Şubat Perşembe günü okullar tatil mi? İstanbul Valiliği açıklama yaptı İstanbul'da yarın okullar tatil mi? İstanbul Valiliği 'nin 19 Şubat Perşembe günü okullara kar tatili verilip verilmeyeceğine dair kararını akşam saatlerinde açıklayacağı öğrenildi. İstanbul'da kar yağışının bugün de şiddetini arttırarak devam etti. Peki diğer illerimizde son durum ne? Hangi il ve ilçelerde okullar tatil edildi.

18 Şubat 2015 Çarşamba 14:52
İstanbul'da Okullar Yarın Tatil Edilecek mi?
İstanbul'da 19 Şubat Perşembe günü okullar tatil mi?

Perşembe günü okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. İstanbul Valiliği'nin konuyu akşam saatlerinde değerlendireceği öğrenildi. 

İŞTE İSTANBUL VALİLİĞİ'NİN AÇIKLAMASI
 
Okulların yarın tatip olup olmayacağı konusunda soruları cevaplayan Şahin, 'Yarın ile ilgili değerlendirmeyi akşam saatlerinde yapacağız. Çocuklar trafikte sorun yaşamasın diye tatil kararı alıyoruz. Şu an yoğun bir tipi yaşıyoruz trafik kazalarının bir kısmı bu yüzden meydana geldi. Dolayısıyla bugün servislerde yola çıkmış olsaydı, zorluk daha da artmış olacaktı.' dedi.

İstanbul'da gün boyu yağan kar sonrası yarın 19 Şubat Perşembe günü okulların tatil olma ihtimali çok yüksek görünüyor. Valilik açıklaması paylaşılacaktır.
 
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv