İSTANBUL'DA OKULLARIN TATİL OLDUĞU İLÇELER

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN 'KAR TATİLİ' AÇIKLAMASI

19 Şubat 2015 Perşembe 23:32
İSTANBUL'DA OKULLARIN TATİL OLDUĞU İLÇELER
İstanbul'da okullar bugün tatil mi? Öğrenciler merakla bu sorunun yanıtını aradı. Öğrenciler iki günlük kar tatilinin ardından yarın yani 20 Şubat Cuma için de tatil müjdesi bekliyordu. İstanbul Valiliği, okulların bugün tatil olmadığını duyurdu.  İstanbul Valiliği, okulların bugün açık olacağını açıkladı ancak kar temizleme çalışmalarının sürdüğü ilçelerde tatil yetkisinin kaymakamlıklara bırakıldığını duyurdu.

İSTANBUL VALİLİĞİ'NDEN 'KAR TATİLİ' AÇIKLAMASI

İstanbul Valiliği okullarda eğitim ve öğretime bugün devam edileceğini duyurdu. Valilik ilçelerin durumuna göre kaymakamlıkların kendi ilçeleri için karar verebileceğini belirtti. 
 
İstanbul Valiliğinden yapılan açıklamada, “İlimizde yaşanan yoğun kar yağışı etkisini kaybetmekte olduğundan bugün (cuma günü) eğitim ve öğretime devam edilecektir.Ancak ilçelerimize yağan kar miktarındaki farklılıklar ve ara sokaklarda devam eden kar temizleme çalışmalarının mevcut durumuna göre eğitim ve öğretime devam edilmemesi hususunda karar, İlçe Kaymakamlıklarımızın yetkisine bırakılmıştır” denildi.


İSTANBUL'DA BUGÜN YANİ 20 ŞUBAT CUMA 17 İLÇEDE OKULLAR TATİL EDİLDİ.

Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Başakşehir, Beylikdüzü,  Büyükçekmece, Çekmeköy, Esenyurt, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Sancaktepe,  Sultanbeyli, Sultangazi, Gaziosmanpaşa ve Eyüp ilçelerinde, kaymakamlıklarca  eğitim ve öğretime 1 gün ara verilmesi kararlaştırıldı.

 

loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv