Mehmet Ali Erbil Şaşırttı! Yaşını Duyanlar İnanamıyor

Son dakika haber

15 Eylül 2017 Cuma 13:45
Mehmet Ali Erbil Şaşırttı! Yaşını Duyanlar İnanamıyor
Türkiye’nin en önemli şovmenlerinden Mehmet Ali Erbil, TV dünyasında çok yakından tanınan, on yıllardır yaptığı farklı işlerle bilinen bir isim. Mehmet Ali Erbil’in hayatına dair bilinmeyenleri, TV kariyeri ve oyunculuk geçmişini ve diğer yönlerini aktaracağız.


Erbil, dünyada yalnızca 100 kişide görülen çok ilginç bir hastalığı taşımaktadır. Kaçış sendromu olarak bilinen bu hastalık ani kriz getiren, tansiyon ile ilişkili ilginç ve çok nadir görülen bir hastalıktır. Mehmet Ali Erbil kaçış sendromu taşımaktadır. Aynı zamanda Fenerbahçeli ve bekar olan Erbil, birkaç evlilik yapmış olsa da bekar olarak yaşamını sürdürmektedir. 1957 doğumlu olan Erbil 60 yaşındadır.


Mehmet Ali Erbil Nereli Kaç Yaşında?

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil 1957 İstanbul doğumludur. Saadettin Erbil’in oğlu olan Erbil, Kürt kökenli bir sinema, tiyatro ve dizi oyuncusudur. Annesinin ismi ise Yurdagül Eken’dir. Bunun dışında farklı etkinliklerde de görev almaktadır. Şovmenlik yönü ile bazı programların sunuculuğunu üstlenen Erbil, Türk TV dünyasının en önemli programları arasında yer alan Çarkıfelek’te uzun bir süre ekranların en iddialı programlarından birini sunmuştur. 
loading...
Anahtar Kelimeler: mehmet ali erbil

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv