Şok Açıklama...

"Bu topraklar iki devlete verilecekti...."

25 Eylül 2016 Pazar 05:18
Şok Açıklama...
Türkiye toprakları iki devlete verilecekti'

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci,15 Temmuz darbe girişimiyle Türkiye topraklarının iki devlete verilmenin hesapları yapıldığını belirterek, “Bu işgal girişiminin sonunda hedeflenen şey Ermenistan ve kürdistandı" dedi.Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, memleketi Denizli’de Gönüllü Teşekküllerle bir araya gelerek, Moody’s’in Türkiye notunu ‘Baa3’ten ‘Ba1’e çekmesi üzerine sert tepki gösterdi.

Denizli polis evinde gerçekleştirilen yemekli toplantıya, Denizli Valisi Ahmet Altıparmak, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Alper, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Denizli İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cengiz Yıldız, Denizli İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci, AK Parti Denizli milletvekilleri çok sayıda sanayi, iş adamı ve STK temsilcisi katıldı. Bakan Zeybekci, toplantıda Denizli’nin sorunları dinledi. Toplantının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Zeybekci, FETÖ’nün darbe girişimi ile Moody’s’in Türkiye hakkında verdiği kredi notu konusunda açıklamalarda bulundu.

15 Temmuz’un bir darbe girişimi olmadığını, 15 Temmuz’un bir işgal girişimi olduğunu belirten Bakan Zeybekci, “15 Temmuz yıllardan beri kurulan, kurgulanan bir oyunun, senaryonun, son aşamasıydı, son sahnesiydi. Yıllardan beri hazırlanan o ihanet kurgusunun, zaman içindeki denemeleriyle, yani bu Gezi olaylarıyla, 17-25 Aralık’la veya ondan önceki E-Muhtırasıyla veya başka şekilde devrede olan bir oyundu. Birilerinin kurguladığı bir ihanet girişiminin Türkiye’yi bölme girişimiydi. Bunu yapanlar, asla affedilmeyecek, ağırlaştırılmış müebbet yediği zaman hücre hapsiyle orada kalacak. Ama bunları hukuk içinde yapacağız.

Kaynak : Yeni Akit 

 
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv