Künye

GazetePlus İnternet Haber Sitesi

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief : Süleyman Ürkmez

Haber Müdürü / News Director : Süleyman Ürkmez

Sosyal Medya / Social Media : Kevser Erdoğan

Editörler: Kevser Erdoğan - Elif Çekici - Erkan Yüksel 

Adres: gazeteplus.com Bahçelievler / İSTANBUL

İnternet Adresi: www.gazeteplus.com

İletişim: iletisim@gazeteplus.com

Reklam: reklam@gazeteplus.comPrivacy Policy

2015 © Gazeteplus İnternet Haber Sitesi'nin tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Gazeteplus İnternet Haber Sitesi'ne aittir. Gazeteplus İnternet Haber Sitesi'nde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Gazeteplus İnternet Haber Sitesi’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Gazeteplus İnternet Haber Sitesi’ndeki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Gazeteplus İnternet Haber Sitesi’nde hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
Yazılım ve Sistem Yönetimi: TE Bilişim Yazılım ve İnternet Hizmetleri


Yasal Bildirimler İçin
Gazeteplus.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, iletisim@gazeteplus.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Levent Özcan tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.gazeteplus.com However, sometimes the www.gazeteplus.com uses third parties to process your information. www.gazeteplus.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the www.gazeteplus.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the www.gazeteplus.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the www.gazeteplus.com and its services. When you use www.gazeteplus.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the www.gazeteplus.com cookies section of our full Privacy Policy.


Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Gazeteplus.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.