Sınırdaki Askere Sürpriz Moral Ziyareti

Paylaştığı fotoğraf ve bu sözler binlerce kez beğenildi...

15 Ekim 2016 Cumartesi 14:44
Sınırdaki Askere Sürpriz  Moral Ziyareti
Gamze Özçelik'in Suriye sınırında çektiği fotoğraf olay oldu..

Gamze Özçelik, Fırat Kalkanı Harekatı'nın devam ettiği Cerablus'un tam karşısındaki Karkamış’a giderek askerleri ziyaret etti. Özçelik’in İnstagram'dan paylaştığı ve bölgedeki askerlerle çekildiği fotoğraf kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.İki gün önce Cerablus yakınlarına askerlere destek için giden Özçelik, çektirdiği fotoğrafı İnstagram'dan paylaştı. Fotoğraf kısa sürede binlerce kişi tarafından beğenildi.

Gamze Özçelik, Fırat Kalkanı Harekatı'nın yürütüldüğü Cerablus'un tam karşısındaki Karkamış'ta askerleri ziyaret etti. Bu zayerete ilişkin Instagram hesabından bir de fotoğraf paylaşan Özçelik, fotoğrafın altına şöyle yazdı:

BİRİLERİ GÜNLERİNİ ŞIMARIKÇA GEÇİRİRKEN

"İki gün önce Cerablus Karkamış sınırındaki Fırat kalkanı operasyonunun yürütüldüğü harekat merkezine çok yakın bir bölgede tanıştık resimdeki rütbeli askerlerimizle. Efendiliklerine, vatan ve insan sevdalarına , cesaretlerine hayran kaldık. Bugün ise bir kez daha Hakkari, Mardin ve Van'dan gelen şehit haberlerini duyunca inanılmaz bir üzüntü yaşadım. Hele hele birileri masa başında oyunlar hazırlar, birileri günlerini boş ve şımarıkca geçirirken, sınırdaki görevdeki helal süt emmiş evlatların sırf orda umut olmak, rıza kazanmak için hayatını kaybetmesi, anaların babaların yüreğine ateş düşmesi büyük bir acı sapladı kalbime. Rabbim tüm hakk ugruna kaybettiklerimizin şehitliğini kabul etsin, ailelerine sabır versin , mekanlarını peygamber efendimiz (s.a.v) 'e komşu eylesin." loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv