Tarık Akan Bizzat Anlatmıştı

Kemal Sunal ile neden küs ayrıldılar?

18 Eylül 2016 Pazar 17:33
Tarık Akan Bizzat Anlatmıştı
Tarık Akan Kemal Sunal ile neden küs ayrıldı?

Yeşilçam'ın ünlü  ismi Tarık Akan'ın ölümü sevenlerini yasa boğdu. Sevenleri Akan'a son kez veda etti. Türk sinemasında önemli bir yere sahip olan Hababam Sınıfı gibi bir çok filmde rol aldı. Sinema dünyasındaki bir çok usta isimle çalıştı. Birlikte çalıştığı ustalardan biriydi Kemal Sunal...Tarık Akan ve Kemal Sunal çok yakın arkadaşlardı.

Tarık Akan yıllar önce verdiği bir röportajda Kemal Sunal'la küs ayrıldıklarını şu sözlerle açıklamıştı:

"Maalesef küs ayrıldık Kemal'le...İlk defa aramızda çok ciddi bir şey oldu. Ciddileşmezdik hiçbir zaman...Ben de çok ciddileştim o da öyle ve bir anda ilişkimiz kopuverdi...

Aynı masada aynı yerde oturuyorduk fakat konuşmuyorduk birbirimizle. Ama bu geçici bir süre içindi bana göre. Kemal şayet yaşasaydı böyle devam etmesine imkân ve ihtimal yoktu. Birbirimize karşı verdiğimiz bir cezaydı.
Onun açısından da benim açımdan da küsme nedeni önemliydi ama buna girmek istemiyorum. Çünkü Kemal'i çok iyi tanıyorum. Bu kadar iyi tanıdığım bir kişinin birdenbire başka bir çizgiye çıkması beni rahatsız etti ve eleştirdim.

Benim eleştirmeme dayanamadı o,bana kızmaya başladı ve ikimizin kızması üst noktaya çıkınca diyaloglarımızı kestik bir süre. Kemal güzel bir dost ve çok özlüyoruz onu çok özlüyorum Kemal'i.
Kaynak : Haber 7
 
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv