Sağlığın Liderleri ''Sağlık Yönetimi Zirvesi'' sinde buluştu.

Medipol Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ''Sağlık Yönetimi Zirvesi'', Medipol Üniversitesi Hastanesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

30 Nisan 2015 Perşembe 14:28
Sağlığın Liderleri ''Sağlık Yönetimi Zirvesi'' sinde buluştu.
Medipol Üniversitesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ''Sağlık Yönetimi Zirvesi'' 30 Nisan’da Medipol Üniversitesi Hastanesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

27-28 Mart 2014′te yapılan ''1. Sağlık Yönetimi Zirvesi''nin ikincisi de yapıldı. Sağlık sisteminin değişimi dönüşümü, sağlık ve teknoloji, sağlıkta markalama ve pazarlama stratejileri, sağlıkta marka/ turizm/ pazarlama, evde sağlık hizmetleri, sağlık sigortacılığı, robot teknolojisi (Da Vinci),  yönetim psikolojisi, dünya’da organ nakli politikaları, sağlıkta dönüşüm, sağlık sektörünün çekiciliği, kamu hastanelerinin yönetim modelleri, yaşlanan türkiye’de sağlık politikaları, sağlık bilişimi, mühendisliğin sağlıkla ilişkisinin konuşulduğu zirveye çok sayıda akedemisyen, sağlık yöneticisi, sağlık çalışanı ve öğrenci katıldı. 

''Sağlık Yönetimi Zirvesi'' 30 Nisan Perşembe günü Medipol Üniversitesi Hastanesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv