Oscar tarihinin en büyük fiyaskosu...

Herkes dondu kaldı...

27 Şubat 2017 Pazartesi 09:49
Oscar tarihinin en büyük fiyaskosu...
Oscar ödüllerinde skandal! Tarihin en büyük fiyaskosu

2017 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. 13 dalda aday olan 'La La Land' 6 dalda ödüle uzanırken en iyi filmin açıklanmasında Oscar tarihine geçecek bir skandal yaşandı! Yaşanan bir karışıklık sonucu en iyi film ödülünün 'Moonlight' filmi yerine ilk olarak 'La La Land' filmine verildiği açıklandı.


Tüm dünyanın merakla beklediği sinema endüstrisinin en önemli ve en prestijli etkinliği olan Oscar Ödül Töreni'ninde (89. Akademi Ödülleri) sahiplerini buluyor. En iyi yardımcı erkek oyuncu seçilen Mahershala Ali, bu dalda Oscar kazanan ilk Müslüman oyuncu oldu. 13 dalda aday gösterilen 'La La Land' 6 dalda ödüle uzandı. 'La La Land' bir kaç dakika elinde tutuğu 'en iyi film' ödülünü Ay Işığı (Moonlight) filmine kaptırdı.

EN İYİ FİLM ÖDÜLÜNDE SKANDAL
EN iyi film ödülü Ay Işığı (Moonlight) filmine gitti. Fakat yaşanan bir karışıklık sonucu en iyi film ödülünün ilk olarak 'La La Land' filmine verildiği açıklandı. La La Land'in yönetmeni Jordan Horowitz, canlı yayında "Bu bir şaka değil, En İyi Film Ödülü'nün kazananı Moonlight" diyerek tarihi hatayı duyurdu.loading...
Anahtar Kelimeler: OscarLa La LandMoonlight

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv