Şort Bahane Alçaklar Sahnede !

22 Eylül 2016, 09:18

 Günlerce gündemi meşgul eden şort hadisesine bir de ben değinmek istedim. Öncelikle şort giydiği için bir kadının dövülmesini tasvip etmediğimi belirtmek isterim. Ama bazı alçaklar bu olayı İslam’a ve Müslümanlara karşı  kullanmak istedi, İslam dini ile ilişkilendirmeye çalıştılar. Başaramadılar, başaramayacaklar çünkü İslam dini kusursuzdur.Bu hadise ile medyanın ikiyüzlülüğünü ve alçaklığını bir kez daha görmüş olduk.

Uzun zaman önce İstanbul’un Şişli ilçesinde Okmeydanı semtinde yolda yürüyen Muhammed Burak Sezer adındaki vatandaş sırf sakallı ve sarıklı olduğu için saldırıya uğradı, öldüresiye darp edildi. Ama bu kardeşimiz ile ilgili günlerce televizyon kanallarında haberler yapılmadı. Günlerce gazetelerde yayımlanmadı, 
günlerce medyada yer verilmedi. Nedenini soracak olursanız dedim ya ikiyüzlü ve alçak medya, yayınlar mı hiç böyle bir şeyi .

Gel gelelim asıl konuya bu hadise yaşandıktan sonra İslam’a ve Müslümanlara alçaklar tarafından saldırıldı, algı operasyonları yapıldı. Bu olayı bahane ederek Müslümanlara özellikle sosyal medyada linç kampanyaları başlatıldı. Müslümanlar gerici gösterildi.

Ey alçaklar! Evet biz gericiyiz, gerideyiz ama Üstad Necip Fazılın dediği
gibi : ‘’Biz bize gerici diyenlere ancak deh demek için gerideyiz! ‘’  Bırakın benim sakallı, sarıklı kardeşime, tesettürlü bacıma gerici desinler. Onlar açıp saçmakla ileriye gideceklerini sanıyorlar ama açıp saçmakla bana taş devrini anımsatıyorlar.

Uzun lafın kısası o alçaklar hiçbir zaman kardeşlerimizin sakalını, sarığını kabullenmedi, bacılarımızın tesettürünü kabullenemediler, okullara almadılar biz biliyoruz ki Cemil Meriç in dediği gibi ‘’ Olimpos Dağının çocukları, Hira Dağının evlatlarını asla kabullenmeyecektir.’’

Vesselam.     

Mehmet Ata Bozkurt - Gazete Plus

twitter:
 mehmetatabozkrt
facebook: mehmetatabozkurt1
mehmetatabozkurt@gmail.com    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv