Aziz Yıldırım çılgına döndü...

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile Fenerbahçe taraftarı arasında gerginlik yaşandı. Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'de 14 Şubat'ta oynanacak Gaziantepspor maçı için Gaziantep'e gitti. Takımı karşılayan Fenerbahçeli taraftarların Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım aleyhine sloganlar atması üzerine gergin anlar yaşandı.

13 Şubat 2015 Cuma 21:31
Aziz Yıldırım çılgına döndü...
"AZİZ YILDIRIM İSTİFA" SLOGANLARI.

Gaziantepspor maçı için Gaziantep'e giden Fenerbahçe takımı, havalimanında taraftarlar tarafından karşılandı. Takımın gelişi sırasında yolcu çıkış salonunda bekleyen Fenerbahçeliler ''Aziz Yıldırım istifa'' sloganları atmaya başlayınca ortalık bir anda karıştı. Aziz Yıldırım, kendisi aleyhine slogan atanlara "Terbiyesizler" diye karşılık verdi. Yıldırım, daha sonra slogan atan gruptaki taraftarların yanına gitti ve "Çıkın buradan" diye bağırdı.

"FENERBAHÇE BABANIN ÇİFTLİĞİ DEĞİL" SÖZÜ ÖFKELENDİRDİ

Aziz Yıldırım, geçtiği noktada polislerin arkasında duran ve kendisini protesto eden bir grup taraftarı dışarı çıkmaları için eliyle itmeye çalıştı. Bu sırada grupta bulunan genç bir taraftar Yıldırım'a, "Fenerbahçe babanın çiftliği değil" dedi. Bu söz üzerine öfkelenen Yıldırım, kendisine karşılık veren taraftarın yanına gitmek istedi. Aziz Yıldırım'ın bu girişimi polisler tarafından engellenirken, taraftarlar ise dışarı çıktı. Öte yandan sarı lacivertli bazı taraftarların Aziz Yıldırım'dan GFB lideri Sefa Kalya'yı affetmesini istediği görülürken, Yıldırım'ın ise bu isteğe karşılık "Asla" dediği kaydedildi.loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv