Almanya'da Karabük Rüzgarı Esti

Almanya Karabüklüler Sevgi Gecesi'ne yoğun ilgi. Almanya Karabüklüler Platformu tarafından düzenlenen ’Karabüklüler Sevgi Gecesi’ ne gurbetçilerin ilgisi büyük oldu.

15 Şubat 2015 Pazar 06:46
Almanya'da Karabük Rüzgarı Esti

Almanya Karabüklüler Platformu tarafından düzenlenen ’Karabüklüler Sevgi Gecesi’ yoğun ilgi gördü.
Geceye, Almanya’da faaliyet gösteren Avrupa Karabükspor ve Zonguldak Kömür Spor Derneği’nin yanı sıra bir çok sivil toplum kuruluşu’da katıldı.
Almanya’da ilk kez düzenlen gecenin onur konuğu, Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti ) Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin oldu.

BÜYÜK BULUŞMA

Adalet ve Kalkınma Partisi ( AK Parti ) Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 23. Dönem AK Parti Karabük Milletvekili Mustafa Ünal ve Cumhur Ünal, Almanya'da Avrupalı Türk Demokratlar Birliğini (UETD) Başkanı Süleyman Çelik, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Karabük Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, geçtiğimiz günlerde milletvekili aday adayı olmak için görevinden istifa eden eski Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhannetin Uysal, Yerel Televizyonlar Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve BRTV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çetinkaya, Almanya Karabüklüler Platformu Başkanı Dursun Döngel ve çok sayıda davetlinin katıldığı gecede Şahin ve katılımcılara çeşitli hediyeler ve plaket takdim edildi.


Ayrıca gecede yörenin sevilen sesi Hasan Alp ve diğer yerel sanatçılar da sahne aldı.

loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv