Karabüklüler Almanya'da buluşuyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 23.Dönem Milletvekilleri Mustafa Ünal ve Cumhur Ünal, Karabük İl Emniyet Müdürü Dr.Serhat Tezsever, Safranbolu Belediye Başkanı Dr.Necdet Aksoy, Karabük Platformu Başkanı Dursun Döngel Almanya'da gerçekleştirilecek ''Karabüklüler Sevgi Gecesi'' için Almanya'da bir araya geldi.

14 Şubat 2015 Cumartesi 16:08
Karabüklüler Almanya'da buluşuyor.
Almanya Karabüklüler Platformu tarafından 14 Şubat 2015 tarihinde düzenlenecek ’’Karabüklüler Sevgi Gecesi’’ için tüm hazırlıklar tamamlandı.

Almanya Karabüklüler Platformu üyeleri Herne şehrindeki Avrupa Karabükspor Derneğinde bir araya geldi. Almanya Karabüklüler Platformu Başkanı Dursun Döngel Gecenin tüm hazırlıklarının tamamlandığı 14 Şubat tarihinde Gelsenkirchen şehrinde gerçekleştirilecek.

Almanya’da ilk kez düzenlenecek olan gecenin onur konuğunun, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin olacağı belirtildi.

Mehmet Ali Şahin’in dışında geceye Türkiye’den, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, Ak Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, 23. Dönem Karabük Milletvekili Dr. Mustafa Ünal, 23. Dönem Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhannetin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve ilçe belediye başkanları, Karabük TSO Odası Başkanı Sedat Namal, Karabüklü işadamları ile bir araya geldi. 

Almanya Karabüklüler Platformu Başkanı Dursun Döngel,  Karabük sevdalısı insanların ilk kez böyle bir gece düzenleyerek, şehrin tanıtımı açısından önemli bir tanıtım etkinliği olacağını belirterek şunları söyledi;

” Karabük, Türkiye’nin en köklü illerindendir. İlimizi en iyi şekilde temsil etme noktasında  Almanya Karabüklüler Platformu olarak ciddi bir çalışma başlattık. Bugün, ilimizde büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Gerek iş dünyası, gerek hizmet, gerek eğitim noktasında sevindirici gelişmeler yaşanıyor. Bizler de bu güzel gelişmelerin parçası olarak buna katkı sağlamak istedik. Bunun  için de şehrimizin siyasilerini, stk larını ve kurumlarından oluşan bir Karabüklüler Gecesi düzenlemeye karar verdik. Bu gece hepimizin. Gün birlik zamanı.Gecemiz ile ilgili tüm hazırlıkları tamamladık.14 şubat tarihinde Gelsenkirchen şehrindeki Güneş Düğün Salonu’nda herkesi bekliyoruz ” dedi.

loading...
Anahtar Kelimeler: Mehmet Ali Şahinkarabük

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv