Ovacık Meslek Yüksek Okuluna Kavuşuyor

Karabük Üniversitesi ile Ovacık İlçe Kaymakamlığı arasında imzalanan protokol kapsamında iş adamı Sedat NAMAL tarafından yaptırılacak olan Şaban Namal Meslek Yüksek Okulu’nun temel atma töreni yapıldı.

28 Mayıs 2015 Perşembe 19:30
Ovacık Meslek Yüksek Okuluna Kavuşuyor
Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, baba ocağı Ovacık'ta Sedat NAMAL tarafından yaptırılacak olan Şaban Namal Meslek Yüksek Okulu’nun temel atma törenlerine katıldı.

Yüksek okul temel atma törenine Vali Orhan ALİMOĞLU, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali ŞAHİN, Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet CEYLAN, Milletvekili Osman KAHVECİ, İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet UZUN, İl Emniyet Müdürü Serhat TEZSEVERr, KBÜ eski Rektörü Prof.Dr. Burhanettin UYSAL, TSO Başkanı Tuncay ÖZCAN, ile çok sayıda davetliler katıldı.
Ayrıca Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Karabük Milletvekili Osman Kahveci ve Milletvekili adayı Sedat Namal ile birlikte Ovacık Kaymakamlığı tarafından düzenlenen çiftçilere arı kovanı dağıtım törenine katılan ve çiftçilerle bir süre sohbet eden Şahin, Ovacık Gençlik ve Kültür Merkezi’nin de temelini attı.

Şahin, İl Özel İdaresince yapılan Çok amaçlı kültür ve gençlik merkezi temel atma töreninde yaptığı konuşmada, gençlere ve onların her alanda iyi yetişmesine ön ayak olunmasının önemine değinerek, bu konuda büyük yatırımlar yaptıklarını kaydetti.

Ovacık Spor Lisesi Spor Salonu’nun açılış törenine de katılan Şahin, öğrencilerin çeşitli branşlarda sergilediği gösterileri izledi.
loading...

    Yorumlar

Tümü Anket
İDAM yasası çıksın mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:
Arşiv